Opublikowano 4 lata temu

Zakres obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania w MD CRM
  • Utrzymywanie i optymalizacja oprogramowania.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.
  • Dbałość o terminową i staranną realizację zleceń.
  • Rozwijanie umiejętności programistycznych związanych z różnymi produktami i technologiami firmy Microsoft.

Cechy idealnego kandydata do pracy:

  • Znajomość MD CRM.
  • Umiejętność tworzenia oprogramowania w technologii .NET.
  • Umiejętność programowania w języku C#.
  • Znajomość technologii ASP.NET oraz ASP.NET MVC.
  • Znajomość JavaScript, TS, JQuery, AJAX, HTML, CSS.
  • Wiedza z zakresu Microsoft SQL Server oraz znajomość T-SQL.
  • Umiejętność projektowania baz danych na podstawie wymagań biznesowych.
  • Umiejętności analityczne.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnego czytania dokumentacji technicznej.
  • Dobra organizacja czasu pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Miłe widziane również:

  • Znajomość SQL Server Services (szczególnie Reporting Services).
  • Znajomość technologii Sharepoint.
  • Znajomość technologii WPF.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i doświadczenia.
  • Szansę rozwoju zawodowego poprzez pracę w gronie profesjonalistów i ekspertów a także udział w ciekawych zadaniach oraz projektach.
  • Formę zatrudnienia uzależnioną od preferencji pracownika.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Niekorporacyjną kulturę pracy – bezpośrednie kontakty z przełożonymi, koleżeńskie relacje wśród pracowników, transfer wiedzy między działami.
  • Zaplecze socjalne, m.in.: Kartę MultiSport, opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie na życie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV (z dołączoną klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzania danych osobowych na końcu dokumentu) na adres rekrutacja@x-code.pl lub wypełnienie formularza aplikacji online poniżej.

Prosimy o dołączenie do CV oświadczeń o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych szczególnej kategorii, które znajdują się w moich dokumentach aplikacyjnych niewymienionych w art. 22(1) § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 22(1) § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez X-CODE sp. z o.o. zgodnie z Polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w procesie rekrutacji w celu wprowadzenia tych danych do bazy X-CODE sp. z o.o. i ich przetwarzania na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Polityką prywatności.

Cechy oferty pracy

LokalizacjaCała Polska
Forma ZatrudnieniaUmowa o pracę / kontrakt B2B

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.
By |13 lutego, 2020|Możliwość komentowania Programista Microsoft Dynamics CRM została wyłączona